ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: List
ka: სია

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Other
ka: სხვა

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
