ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: List
km: បញ្ជី

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
