ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: List
ku: لیستە

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Other
ku: هیتر
