ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: List
my: စာရင်း

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Other
my: အခြား

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
