ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: List
ne: सूचि

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल
