ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: List
sq: Lista

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Other
sq: Tjetër
