ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: List
ug: تىزىملىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Other
ug: باشقا

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
