Share Message (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: List
bs: Izlistaj

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML
