Share Message (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: List
is: Listi

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Mail
is: Póstur

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
