Share Message (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: List
pt: Lista

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Mail
pt: E-mail

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Other
pt: Outros

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Video height
pt: Altura do vídeo

en: Common
pt: Comum

en: Sharing
pt: Compartilhando

en: Machine-readable name
pt: Nome legível de máquina

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Video URL
pt: URL do vídeo

en: Show counter
pt: Mostrar contador

en: Basic HTML
pt: HTML básico
