Share Message (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Mail
ur: مراسلہ
