Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: List
da: Vis

en: No
da: Nej

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Mail
da: E-mail

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Installed correctly
da: Installeret korrekt

en: Other
da: Anden

en: Counter
da: Tæller

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Video height
da: Video højde

en: Common
da: Fælles

en: Sharing
da: Deling

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Basic HTML
da: Simpel HTML
