Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: List
fil: Listahan

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda
