Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: List
lv: Saraksts

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Mail
lv: Pasts

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Other
lv: Citi

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML
