Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: List
os: Номхыгъд

en: No
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
