Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: List
sk: Zoznam

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Mail
sk: Pošta

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Installed correctly
sk: Nainštalované korektne

en: Other
sk: Ostatné

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Common
sk: Spoločné

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
