Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: List
sq: Lista

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Other
sq: Tjetër
