Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: List
uk: Список

en: No
uk: Ні

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Mail
uk: Пошта

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Installed correctly
uk: Встановлено належним чином

en: Other
uk: Інше

en: Counter
uk: Лічильник

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Short Description
uk: Короткий Опис

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Video height
uk: Висота відео

en: Common
uk: Загальне

en: Twitter
uk: Твітер

en: Hover
uk: Наведення

en: Recommend
uk: Рекомендувати

en: Sharing
uk: Обмін

en: Tweet
uk: Твіт

en: Tracking
uk: Стеження

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Like
uk: Схоже на

en: Buffer
uk: Буфер

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Facebook Share
uk: Facebook Поділитися

en: Video URL
uk: URL відео

en: Icon style
uk: Стиль іконки

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Select plugin
uk: Оберіть плаґін

en: @label bundle
uk: Пакет @label
