Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: List
am: ዝርዝር

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
