Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: List
be: Спіс

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Mail
be: Пошта

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Other
be: Іншыя

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
