Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Mail
br: Postel

en: Plugin
br: Lugant
