Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: List
eo: Listo

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Other
eo: Alia
