Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: List
fa: فهرست

en: No
fa: خیر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Other
fa: ساير

en: Counter
fa: شمارنده

en: Short Description
fa: شرح کوتاه

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Plugin
fa: افزونه

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
