Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: List
id: Daftar

en: No
id: Tidak

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Mail
id: Email

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Other
id: Lainnya

en: Counter
id: Penghitung

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Sharing
id: Berbagi

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Video URL
id: URL video

en: Basic HTML
id: HTML dasar
