Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Short Description
kn: ಸರಳ ವಿವರಣೆK

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Common
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>
