Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: List
mn: Жагсаалт

en: No
mn: Үгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Mail
mn: Шуудан

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо
