Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: List
ne: सूचि

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Mail
ne: पत्र
