Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Installed correctly
nl: Correct geïnstalleerd

en: Other
nl: Andere

en: Counter
nl: Teller

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Short Description
nl: Korte omschrijving

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Video height
nl: Videohoogte

en: Common
nl: Algemeen

en: Hover
nl: Zweven

en: Recommend
nl: Aanbevelen

en: Sharing
nl: Delen

en: Service name
nl: Naam dienst

en: Tracking
nl: Volgen

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Show counter
nl: Teller weergeven

en: Enabled services
nl: Ingeschakelde services

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: @label bundle
nl: @label bundel
