Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ
