Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: List
sl: Seznam

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve
