Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: List
sr: Листа

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Mail
sr: Пошта

en: Basic HTML
sr: Основни HTML
