Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: List
tr: Liste

en: No
tr: Hayır

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Mail
tr: Posta

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Installed correctly
tr: Doğru bir şekilde kuruldu

en: Other
tr: Diğer

en: Counter
tr: Sayaç

en: Short Description
tr: Kısa Açıklama

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Sharing
tr: Paylaşım

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Like
tr: Beğen

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: Basic HTML
tr: Temel HTML
