Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: List
ug: تىزىملىك

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Other
ug: باشقا

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Buffer
ug: بۇففېر
