Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: List
az: Siyahı

en: No
az: Xeyir

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Other
az: Digər

en: Counter
az: Sayğac

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
