Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: List
ca: Llistat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Mail
ca: Correu

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Installed correctly
ca: S'ha instal·lat correctament

en: Other
ca: Altres

en: Counter
ca: Comptador

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Plugin
ca: Connector

en: Video height
ca: Alçada del vídeo

en: Common
ca: Comú

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic
