Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: List
cy: Rhestr

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Other
cy: Arall
