Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: List
fi: Lista

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Installed correctly
fi: Asennettu oikein

en: Other
fi: Muu

en: Counter
fi: Laskuri

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Recommend
fi: Suosittele

en: Sharing
fi: Jakaminen

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Like
fi: Tykkää

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML
