Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: List
gl: Lista

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Mail
gl: Correo-e

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Installed correctly
gl: Instalado correctamente

en: Other
gl: Outro

en: Counter
gl: Contador

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Video height
gl: Altura do video

en: Sharing
gl: Compartir

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Basic HTML
gl: HTML básico
