Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: List
gu: સૂચિ

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Other
gu: અન્ય
