Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: List
hr: Popis

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Mail
hr: E-pošta

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Counter
hr: Brojač

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Sharing
hr: Dijeljenje

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
