Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: List
nn: Liste

en: No
nn: Nei

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Other
nn: Andre

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
