Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: List
pt: Lista

en: No
pt: Não

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Mail
pt: Correio

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Installed correctly
pt: Instalado corretamente

en: Other
pt: Outro

en: Counter
pt: Contador

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Video height
pt: Altura do vídeo

en: Sharing
pt: Partilha

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: Machine-readable name
pt: Nome de máquina

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: Video URL
pt: Caminho do vídeo

en: Enabled services
pt: Serviços ativos

en: Basic HTML
pt: HTML Básico

en: @label bundle
pt: Bundle @label
