Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: List
sv: Lista

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Mail
sv: E-post

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Installed correctly
sv: Installerad utan problem

en: Other
sv: Övriga

en: Counter
sv: Räknare

en: Image URL
sv: URL för bild

en: Digg
sv: Digg(a)

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Video height
sv: Höjd på video

en: Common
sv: Gemensamma

en: Recommend
sv: Rekommendera

en: Sharing
sv: Delning

en: Tweet
sv: Tweeta

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Like
sv: Gilla

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Video URL
sv: URL för video

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML
