Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: List
bg: Списък

en: No
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Other
bg: Други

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Sharing
bg: Споделяне
