Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: List
hy: Ցանկ

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: @label
hy: @label (@column)

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
