Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: List
af: Lys

en: No
af: Nee

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Other
af: Ander
