Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: List
ast: Llista

en: No
ast: Non

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Other
ast: Otru
