Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: List
bn: তালিকা

en: No
bn: না

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস
