Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: List
el: Λίστα

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Installed correctly
el: Εγκαταστάθηκε επιτυχώς

en: Other
el: Άλλο

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Video height
el: Ύψος βίντεο

en: Common
el: Κοινά

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Basic HTML
el: Βασική HTML
