Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: List
jv: Daftar

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Mail
jv: Surat

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Other
jv: Liyané

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
